Map (1.0.0-rc5) - en to sk translation catalogue (53 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Description field
sk: Popis

en: View
sk: Zobraziť

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Email
sk: E-mail

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Gallery
sk: Galéria

en: System
sk: Systém

en: Basic Information
sk: Základná informácia

en: Address
sk: Adresa

en: Japan
sk: Japonsko

en: Credit Card
sk: Kreditná karta

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Germany
sk: Nemecko

en: Australia
sk: Austrália

en: Canada
sk: Kanada

en: China
sk: Čína

en: France
sk: Francúzsko

en: Italy
sk: Taliansko

en: Spain
sk: Španielsko

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: United Kingdom
sk: Veľká Británia

en: United States
sk: Spojené štáty

en: Share
sk: Zdieľanie

en: minutes
sk: minúty

en: Map
sk: Mapa

en: Map height
sk: Výška mapy

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Image Link
sk: Prepojenie na obrázok

en: Image Gallery
sk: Galéria obrázov

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Grid
sk: Mriežka

en: Enable caching
sk: Povoliť vyrovnávaciu pamäť

en: Image title
sk: Tiulok obrázka

en: Images per page
sk: Počet obrázkov na stranu

en: Cash
sk: Hotovosť

en: Cost:
sk: Náklady:

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Tips
sk: Tipy

en: meters
sk: m
