Map (1.0.0-rc5) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: View
sq: Shfaq

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Location
sq: Vendodhja

en: System
sq: Sistemi
