Map (1.0.0-rc6) - en to bo translation catalogue (34 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Description field
bo: གསལ་བཤད་ཀྱི་གནས་ཁོངས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Display Settings
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད།

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: System
bo: མ་ལག

en: Address
bo: ས་གནས

en: Japan
bo: འཇར་པན།

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Germany
bo: འཇར་མན།

en: Australia
bo: ཨོ་སི་ཁྲི་ལི་ཡ།

en: Canada
bo: ཁ་ན་ཏ།

en: China
bo: ཀྲུང་གོ

en: France
bo: ཧྥ་རན་སེ།

en: Italy
bo: དབྱི་ཐ་ལི།

en: Spain
bo: སུ་པན།

en: Switzerland
bo: སུའེ་ཙེར།

en: United Kingdom
bo: དབྱིན་ཇི།

en: United States
bo: ཨ་རི།

en: Link to content
bo: ནང་དོན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: No link
bo: སྦྲེལ་ཐག་མེད

en: Email:
bo: གློག་ཡིག
