Map (1.0.0-rc6) - en to cy translation catalogue (29 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Description field
cy: Maes disgrifiad

en: View
cy: Gweld

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Location
cy: Lleoliad

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Japan
cy: Siapan

en: Close
cy: Yn agos

en: Germany
cy: yr Almaen

en: Australia
cy: Awstralia

en: China
cy: Tseina

en: France
cy: Ffrainc

en: Italy
cy: yr Eidal

en: Spain
cy: Sbaen

en: Switzerland
cy: y Swisdir

en: United Kingdom
cy: Deyrnas Unedig

en: United States
cy: Unol Daleithiau

en: Image Gallery
cy: Galeri delwedd

en: Image title
cy: Pennawd delwedd

en: Images per page
cy: Delweddau pob tudalen

en: No link
cy: Dim dolen

en: Layout Settings
cy: Gosodiadau cynllun
