Map (1.0.0-rc6) - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Description field
et: Kirjelduse väli

en: View
et: Kuva

en: Layout
et: Paigutus

en: Email
et: E-kiri

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Location
et: Asukoht

en: Gallery
et: Galerii

en: System
et: Süsteem

en: Address
et: Aadress

en: Japan
et: Jaapan

en: Credit Card
et: Krediitkaart

en: Close
et: Sulge

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Germany
et: Saksamaa

en: Australia
et: Austraalia

en: Canada
et: Kanada

en: China
et: Hiina

en: France
et: Prantsusmaa

en: Italy
et: Itaalia

en: Spain
et: Hispaania

en: Switzerland
et: Šveits

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: Share
et: Jaga

en: minutes
et: minutit

en: Map
et: Kaart

en: Map height
et: Kaardi kõrgus

en: Image Link
et: Pildiviide

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Grid
et: Ruudustik

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Buy now
et: Osta kohe

en: Cost:
et: Maksumus:

en: No link
et: Link puudub

en: Tips
et: Näpunäited

en: Email:
et: E-post:

en: Longitude:
et: Pikkuskraad:

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus
