Map (1.0.0-rc6) - en to nl translation catalogue (71 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Description field
nl: Beschrijvingsveld

en: Main
nl: Hoofd

en: View
nl: Weergeven

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: Layout
nl: Lay-out

en: Email
nl: E-mail

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Location
nl: Locatie

en: Gallery
nl: Album

en: System
nl: Systeem

en: Basic Information
nl: Basis informatie

en: Address
nl: Adres

en: Credit Card
nl: Creditcard

en: Close
nl: Sluiten

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Germany
nl: Duitsland

en: Australia
nl: Australië

en: France
nl: Frankrijk

en: Italy
nl: Italië

en: Spain
nl: Spanje

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: United Kingdom
nl: Groot Brittannië

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: Share
nl: Delen

en: minutes
nl: minuten

en: Link to content
nl: Link naar inhoud

en: Map
nl: Landkaart

en: Map height
nl: Kaarthoogte

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Reset to Defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Image Gallery
nl: Afbeeldingenalbum

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Grid
nl: Raster

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Image title
nl: Afbeeldingstitel

en: Images per page
nl: Afbeeldingen per pagina

en: Buy now
nl: Koop nu

en: Contact name
nl: Naam contact

en: Cost:
nl: Kosten:

en: No link
nl: Geen link

en: Map settings
nl: Mapinstellingen

en: Locations
nl: Locaties

en: Email:
nl: E-mail:

en: Legend
nl: Legenda

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst

en: Please enter a valid URL.
nl: Voer een geldige URL in.

en: Zoom Level
nl: Zoom-niveau

en: Our Location
nl: Onze Locatie

en: Additional Information
nl: Aanvullende informatie

en: No caption
nl: Geen onderschrift

en: Layout Settings
nl: Instellingen voor lay-out

en: Driving
nl: Met de auto

en: Walking
nl: Te voet

en: Location information
nl: Locatie-informatie

en: Previous image
nl: Vorige afbeelding

en: Next image
nl: Volgende afbeelding

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Payment Methods
nl: Betaalmethoden

en: Caption Source
nl: Bron voor onderschrift

en: Map style
nl: Kaartstijl

en: - Select a view -
nl: - Selecteer een overzicht -
