Map (1.0.0-rc7) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Next
am: ቀጣይ

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: View
am: ትይታ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Location
am: ቦታ

en: Close
am: ዝጋ
