Map (1.0.0-rc7) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Email
bn: ইমেইল

en: Location
bn: অবস্থান

en: System
bn: সিস্টেম

en: Japan
bn: জাপান

en: Germany
bn: জার্মানী

en: France
bn: ফ্রান্স

en: Italy
bn: ইতালি

en: Spain
bn: স্পেন

en: Switzerland
bn: সুইজারল্যান্ড

en: United Kingdom
bn: যুক্তরাজ্য

en: United States
bn: যুক্তরাষ্ট্র

en: Email:
bn: ইমেইল:
