Map (1.0.0-rc7) - en to cs translation catalogue (46 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Description field
cs: Pole s popisem

en: View
cs: Zobrazit

en: Email
cs: E-mail

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Location
cs: Místo

en: System
cs: Systém

en: Basic Information
cs: Základní informace

en: Address
cs: Adresa

en: Japan
cs: Japonsko

en: Credit Card
cs: Kreditní karta

en: Close
cs: Zavřít

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Germany
cs: Německo

en: Australia
cs: Austrálie

en: Canada
cs: Kanada

en: China
cs: Čína

en: France
cs: Francie

en: Italy
cs: Itálie

en: Spain
cs: Španělsko

en: Switzerland
cs: Švýcarsko

en: United Kingdom
cs: Spojené království

en: United States
cs: Spojené státy

en: minutes
cs: minuty

en: Map
cs: Mapa

en: Website
cs: Webová stránka

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Grid
cs: Mřížka

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Cost:
cs: Náklady:

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: Tips
cs: Tipy

en: Email:
cs: E-mail_

en: Legend
cs: Legenda

en: Alt text
cs: Alternativní text

en: Previous image
cs: Předchozí obrázek

en: Next image
cs: Následující obrázek
