Map (1.0.0-rc7) - en to fi translation catalogue (56 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Description field
fi: Kuvauskenttä

en: Main
fi: Pää

en: View
fi: Näytä

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Location
fi: Sijainti

en: Gallery
fi: Galleria

en: System
fi: Järjestelmä

en: Basic Information
fi: Perustiedot

en: Address
fi: Osoite

en: Japan
fi: Japani

en: Credit Card
fi: Luottokortti

en: Close
fi: Sulje

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Germany
fi: Saksa

en: Canada
fi: Kanada

en: China
fi: Kiina

en: France
fi: Ranska

en: Italy
fi: Italia

en: Spain
fi: Espanja

en: Switzerland
fi: Sveitsi

en: United Kingdom
fi: Yhdistynyt Kuningaskunta

en: United States
fi: Yhdysvallat

en: Share
fi: Jaa

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: Link to content
fi: Linkitä sisältöön

en: Map
fi: Kartta

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Image Gallery
fi: Kuvagalleria

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Image title
fi: Kuvan otsikko

en: Images per page
fi: Kuvia sivulla

en: Buy now
fi: Osta heti

en: Cash
fi: Käteinen

en: Cost:
fi: Kulut:

en: No link
fi: Ei linkkiä

en: Tips
fi: Ohjeita

en: Email:
fi: Sähköpostiosoite:

en: Legend
fi: Selite

en: Alt text
fi: Alt teksti

en: Gallery Description
fi: Gallerian kuvaus

en: Layout Settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: Payment Methods
fi: Maksutavat
