Map (1.0.0-rc7) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ
