Map object field (2.1.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: List type
ru: Тип списка

en: Latitude
ru: Широта

en: Google Maps API Key
ru: Ключ от Google Maps API

en: Map
ru: Карта

en: Stroke color
ru: Цвет штриха

en: Fill color
ru: Цвет заливки

en: Map width
ru: Ширина карты

en: Map height
ru: Высота карты

en: Apply
ru: Применить

en: Ordered list
ru: Пронумерованный список

en: Unordered list
ru: Маркированный список

en: About
ru: Информация

en: Field types
ru: Типы полей

en: Wrapper class
ru: Класс обёртки
