Map object field (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах
