Map object field (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: تدوین

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Map
fa: نقشه

en: Apply
fa: تایید

en: About
fa: درباره
