Map object field (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Preview
sr: Преглед пре слања.
