Map object field (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Title
es: Título

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Preview
es: Vista previa

en: Latitude
es: Latitud

en: Google Maps API Key
es: Clave de API de Google Maps

en: Map
es: Mapa

en: Stroke color
es: Color del trazo

en: Fill color
es: Color de relleno

en: Map width
es: Ancho del mapa

en: Map height
es: Altura del mapa

en: Apply
es: Aplicar

en: About
es: Acerca de

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Map Type
es: Tipo de mapa
