Map object field (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച
