Map object field (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Map
sk: Mapa

en: Map width
sk: Šírka mapy

en: Map height
sk: Výška mapy

en: Apply
sk: Použiť

en: About
sk: Informácie o

en: Field types
sk: Typy polí
