Map object field (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Preview
ta: முன்னோக்கு
