Map Route Planner (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: API Key
ro: Cheie API

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Address
ro: Adresă

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Map
ro: Hartă

en: Changed
ro: Schimbat

en: Form
ro: Formular

en: Restore
ro: Restaurează

en: Print
ro: Printare
