Map Route Planner (1.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
