Map Route Planner (1.0.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Address
ja: 住所

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Map
ja: 地図

en: Changed
ja: 変更済

en: Form
ja: フォーム

en: Restore
ja: 復元

en: Print
ja: 印刷

en: Reduce
ja: 減らす
