Mapbox Places (1.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Country
is: Land

en: Settings
is: Stillingar

en: Region
is: Svæði

en: Address
is: Heimilisfang

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling
