Mapbox Places (1.0.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Locality
kn: ಪ್ರದೇಶ

en: Autocomplete
kn: ಸ್ವಯಂಪೂರ್ಣಗೊಳಿಕೆ
