Mapbox Places (1.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Country
mn: Улс

en: Place
mn: Байршил

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Region
mn: Бүс
