Mapbox Places (1.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Language
af: Taal

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Country
af: Land

en: Place
af: Plek

en: Settings
af: Verstellings
