Mapbox Places (1.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: Region
ast: Rexón

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu
