Mapbox Places (1.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Country
az: Ölkə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
