Mapbox Places (1.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Language
be: Мова

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Country
be: Краіна

en: Settings
be: Налады

en: Region
be: Рэгіён

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
