Mapbox Places (1.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Region
bn: অঞ্চল
