Mapbox Places (1.0.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད
