Mapbox Places (1.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Country
eo: Lando

en: Settings
eo: Agordoj

en: Region
eo: Regiono

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
