Mapbox Places (1.0.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Country
gl: País

en: Settings
gl: Axustes

en: Region
gl: Área

en: Address
gl: Enderezo

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Autocomplete
gl: Autocompletar
