Mapbox Places (1.0.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Language
he: שפה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Country
he: מדינה

en: Settings
he: הגדרות

en: Region
he: איזור

en: Address
he: כתובת

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Postal Code
he: מיקוד

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Placeholder
he: שומר מקום
