Mapbox Places (1.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Country
hr: Država

en: Place
hr: Mjesto

en: Settings
hr: Postavke

en: Region
hr: Regija

en: Address
hr: Adresa

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta
