Mapbox Places (1.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Country
hy: Երկիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը
