Mapbox Places (1.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Region
ku: ناوچە

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق
