Mapbox Places (1.0.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Country
lv: Valsts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Region
lv: Reģions

en: Address
lv: Adrese

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana
