Mapbox Places (1.0.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Country
mr: देश

en: Place
mr: स्थळ

en: Settings
mr: संरचना

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Address
mr: पत्ता
