Mapbox Places (1.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Country
nn: Land

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Address
nn: Adresse
