Mapbox Places (1.0.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Country
sk: Krajina

en: Place
sk: Miesto

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Address
sk: Adresa

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Locality
sk: Lokalita

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size
