Mapbox Places (1.0.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Country
ur: ملک

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Region
ur: علاقہ

en: Size of textfield
ur: متنی قطعہ کا سائز

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
