Mapbox Places (1.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Country
vi: Quốc gia

en: Place
vi: Địa điểm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Region
vi: Vùng

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Size of textfield
vi: Kích thước của trường dữ liệu bản văn

en: Locality
vi: Vùng

en: Postal Code
vi: Mã bưu điện

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt
