Mapkit (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Actions
cs: Akce

en: None
cs: Žádné

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: User
cs: Uživatel

en: Configure
cs: Nastavení

en: Bottom
cs: Dole

en: From
cs: Od

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Text color
cs: Barva textu

en: kilometers
cs: kilometrů

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Postal code
cs: PSČ

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Location field
cs: Pole pro místo

en: Street address
cs: Ulice

en: Top left
cs: Horní levý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Any
cs: Libovolný

en: Input type
cs: Typ vstupu

en: between
cs: mezi

en: Plugin ID
cs: ID pluginu

en: Context assignments
cs: Přiřazení kontextu
