Mapkit (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Actions
eu: Ekintzak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Bottom
eu: Behean

en: From
eu: Nondik

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Order
eu: Ordena

en: Location field
eu: Kokaleku eremua

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Any
eu: Edozein

en: between
eu: artean
