Mapkit (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: None
fi: Ei mitään

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Configure
fi: Määrittele

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: From
fi: Lähettäjä

en: Sort order
fi: Lajittelujärjestys

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Order
fi: Järjestys

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Location field
fi: Paikkakenttä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Street address
fi: Lähiosoite

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: Input type
fi: Syöttömuoto

en: between
fi: välillä

en: Address field
fi: Osoitekenttä

en: Context assignments
fi: Kontekstien käyttö
