Mapkit (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (47 entries)

en: Actions
hu: Műveletek

en: None
hu: Nincs

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: User
hu: Felhasználó

en: Configure
hu: Beállít

en: Bottom
hu: Alja

en: From
hu: Honnan

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Text color
hu: Szövegszín

en: kilometers
hu: kilométer

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Order
hu: Rendelés

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: miles
hu: mérföld

en: less than
hu: kisebb, mint

en: Location field
hu: Hely mező

en: Location settings
hu: Területi beállítások

en: Map type
hu: Térkép típusa

en: Map width
hu: Térkép szélessége

en: Map height
hu: Térkép magassága

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Street address
hu: Utca

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Radius
hu: Sugár

en: Any
hu: Bármelyik

en: Google Maps
hu: Google térképek

en: - none -
hu: - nincs -

en: Input type
hu: Bemeneti típus

en: Letters
hu: Betűk

en: between
hu: között

en: Maps
hu: Térképek

en: Numbers
hu: Számok

en: Latitude/Longitude
hu: Szélesség / Hosszúság

en: Markers
hu: Jelölők

en: Map Type
hu: Térkép típusa

en: Address line 2
hu: Címsor 2

en: Geocoder settings
hu: Geocoder beállítások

en: Address field
hu: Címmező

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: Context assignments
hu: Kontextus összerendelések
