Mapkit (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Actions
mr: कृती

en: None
mr: काहीच नाही

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: User
mr: सदस्य

en: From
mr: कडून

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Context assignments
mr: संदर्भ असाइनमेंट
