Mapkit (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Actions
oc: Accions

en: None
oc: Pas cap

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: User
oc: Utilizaire

en: Configure
oc: Configurar

en: Bottom
oc: Bas

en: From
oc: De

en: Sort order
oc: Òrdre de triada

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Order
oc: Òrdre

en: Postal code
oc: Còde postal

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: miles
oc: milas

en: Map type
oc: Tipe de mapa

en: Map width
oc: Largor de la mapa

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Any
oc: Qual que siá

en: Letters
oc: Letras

en: between
oc: entre

en: Numbers
oc: Nombres

en: Latitude/Longitude
oc: Latitud/Longitud
