Mapkit (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: User
sr: Корисник

en: Bottom
sr: Дно

en: Sort order
sr: Редослед сортирања

en: Text color
sr: Боја текста

en: Provider
sr: Провајдер

en: Order
sr: Редослед

en: between
sr: између

en: Context assignments
sr: Контекстуални задаци
